Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku – oferta na miarę potrzeb mieszkańców i gości Pomorza

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku – oferta na miarę potrzeb mieszkańców i gości Pomorza

Gdańsk to prężnie rozwijający się ośrodek akademicki, kulturalny, turystyczny, ale i biznesowy. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz tu w celach wypoczynkowych, czy służbowych – warto sprawdzić ofertę tutejszego carsharingu, aby zyskać komfort i wygodę przemieszczania się nie tylko po stolicy Pomorza, ale całego Trójmiasta i okolic. Zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem aut zyskuje popularność także w tej części Polski. Jak wynająć tu auto na doby? Gdańsk to dobry punkt startowy!

Pakiet dobowy – naprzeciw potrzebom klientów

Operatorzy działający w ramach carsharingu proponuj a swoim klientom już nie tylko samochód na minuty czy godziny. Jeśli np. organizujesz weekendowy wypad nad Zatokę Gdańską, o wiele bardziej opłaci ci się auto na doby. Gdańsk, Gdynia czy Sopot będą na wyciągnięcie twoje ręki, nawet jeśli to tylko dwa dni pobytu! Zyskujesz w ten sposób niegraniczoną mobilność przez całą dobę i nie musisz odnawiać najmu co kilka godzin.

Auto na doby – sprawna komunikacja na terenie Trójmiasta

Aglomeracja trójmiejska, w skład której wchodzą Gdańsk, Gdynia i Sopot, to dość specyficzne miejsce. Z jednej strony jest to jednostka administracyjna traktowana całościowo, a z drugiej trzy odrębne miejscowości istotnie różniące się charakterem, urbanistyką czy klimatem. Jeśli wybierasz się w tym kierunku turystycznie, na pewno zechcesz zajrzeć do każdego z nich.

Kwestie komunikacyjne w Trójmieście doceniają także jego mieszkańcy, którzy po codzienne sprawunki także nieraz podróżują między trzema miastami. Choć lokalna komunikacja publiczna działa tu całkiem nieźle, czemu od czasu do czasu postawić na niezależność i to na bardzo korzystnych warunkach? Wynajem auta na doby w tej okolicy bardzo się opłaca.

Ile kosztuje auto na doby w Gdańsku?

Jeśli właśnie na Pomorzu interesuje cię auto na doby, Gdańsk to miejsce, w którym funkcjonuje kilka elastycznych wypożyczalni samochodów., Przy wyborze warto sugerować się przede wszystkim kosztami.

– Za pakiet dobowy w Panek CS płaci się jednorazową opłatę, która zwykle wynosi 90 zł. W trakcie trwania umowy opłaty za sam czas nie naliczają się natomiast na bieżąco, ale kalkulowane są przejechane kilometry. Jeden kosztuje 60 groszy – podkreśla przedstawiciel firmy Panek CS, jednej z największych firm działających w carsharingu.

Co ważne, wynajmując samochód w tym systemie, nie musisz martwić się o opłaty parkingowe w strefie. Samochody firm takich jak Panek są zwolnione z tego obowiązku.