Doskonała karma dla kota

Doskonała karma dla kota

Opiekunowie kotów bardzo dobrze wiedzą, jak ważne jest dobranie odpowiedniej karmy. Koty potrzebują wielu witamin i minerałów do odpowiedniego rozwoju. Inną karmę wybierzemy dla młodego kota, a inną dla starszego. Najważniejsze jest to, aby karma bazowała na dobrej jakości i wielu składnikach odżywczych. Jakie rozwiązanie jest godne uwagi i o czym warto pamiętać?

Piper Animals dla kota

Dobra jakościowo karma zawiera w swoim składzie głównie białko, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Ciekawą propozycją jest Piper Animals dla kota. Producent dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymogom każdego pupila. Zawartość aminokwasów w tym wypadku jest wysoka. Istotne są także składniki węglowodanowe, które pozwalają dostarczać energii potrzebnej do prawidłowego procesu trawienia białej i wchłaniania aminokwasów. Okazuje się, że karma jest lekkostrawna i nie obciąża przewodu pokarmowego. Doskonale nadaje się dla dorosłych kotów, gdyż całkowicie pokrywa dziennie zapotrzebowania na wszystkie składniki witaminowe i mineralne. Co dokładnie znajdziemy w składzie Piper Animals? Są to między innymi:

  • kwasy tłuszczowe n-6 i n3,
  • witaminy i minerały,
  • dodatek tauryny,
  • mięso i produkty zwierzęcego pochodzenia,
  • naturalne składniki, bez konserwantów i sztucznych barwników.

Jeśli chodzi o smaki karmy, wybrać można Piper Animals dla kota z łososiem lub z kurczakiem.

Zalety karmy Piper Animals

Karma tego typu ma wiele zalet. Posiada precyzyjnie dobrane surowce, które pozwalają pokryć wymagania żywieniowe kotów. Nie zapominajmy o dodatku L-karnityny. Wpływa ona na zwiększenie efektywności przemian kwasów tłuszczowych. Karma dla kota zwiększa tempo przemiany materii i zmniejsza ryzyko otyłości. Ten proces jest wzmocniony dzięki jodowi. Jest to składnik hormonów tarczycy, który odpowiada za utrzymane równowagi metabolicznej w organizmie pupila. To bardzo dobry wybór dla dorosłego kota sterylizowanego. Nic więc dziwnego, że karma Piper Animals dla kota cieszy się tak dużą popularnością na rynku.

Gdzie zakupimy najlepszą karmę dla kota? Dobrym wyborem jest zakup w internetowym sklepie. Bez wychodzenia z domu można zamówić pokarmy dla swoich pupilów. To z pewnością oszczędność czasu i kosztów. Karma zadba o zdrowie naszego kota każdego dnia. Opiekunowie doceniają bardzo dobrą jakość Piper Animals.