Fatalny incydent podczas robót rolnych: Śmierć na miejscu spotkała rolnika

Fatalny incydent podczas robót rolnych: Śmierć na miejscu spotkała rolnika

Pod nadzorem Komendy Miejskiej Policji w Słupsku odbywały się badania miejsca tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w trakcie realizacji prac rolniczych w obszarze miejscowości Nieckowo. Według wstępnych ustaleń stróżów prawa, 42-letni mężczyzna z Gminy Potęgowo, prowadzący ciągnik, najechał na skarpę na polu. W efekcie tego pojazd przewrócił się i przygniatając kierowcę, doprowadził do jego natychmiastowej śmierci. Policjanci pod kierownictwem prokuratury starają się wyjaśnić wszystkie szczegóły tego zgubnego zdarzenia.

Na policję wpłynęło zgłoszenie o śmiertelnym wypadku 28 marca, tuż po godzinie 19:00. Informowano, iż doszło do niego w trakcie wykonywania prac rolniczych na terenie miejscowości Nieckowo. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Posterunku Policji w Potęgowie. Zebrane przez nich początkowe dane sugerowały, że 42-letni mieszkaniec Gminy Potęgowo, prowadzący ciągnik po terenie uprawnym, najechał na skarpę. W rezultacie tego, pojazd przewrócił się i przygniótł mężczyznę, który zmarł na miejscu.

Pod kierownictwem prokuratora stróże prawa przeprowadzali czynności śledcze na miejscu zdarzenia. Zebrane informacje posłużą do precyzyjnego ustalenia przebiegu tego tragicznego zdarzenia.