Karma idealna jednak istnieje

Karma idealna jednak istnieje

W przypadku właścicieli psów, temat karmy i karmienia powraca niczym bumerang. Każdy, kto zajmuje się już jakiś czas tymi pięknymi zwierzętami i naprawdę się tym interesuje, ma swoje zdanie na ten temat, często całkowicie sprzeczne niż oponent. Wszyscy jednak zgadzają się między sobą, że karmy marketowe są bardzo złym pomysłem, który w długiej perspektywie może ukochanemu czworonogowi jedynie zaszkodzić. Jednym głosem mówią także o tym, że dobrze dobrane pożywienie powinno być pozbawione zbóż, które są przyczyną tycia psów, a dodatkowo nie są w stanie zaspokoić psich apetytów. Większości z nich zapewne spodobałaby się karma dla psa Genesis, która oferuje dobry skład w naprawdę przystępnej cenie.

Jest dostępna przede wszystkim w Internecie

Ale nie powinno to być problemem, ponieważ to właśnie w internetowych sklepach zoologicznych zaopatruje się większość pasjonatów. Jest to rozwiązanie nie tylko tańsze od sklepów stacjonarnych, ale także wygodniejsze, a już w szczególności dla tych, którzy nie posiadają samochodów, którymi mogliby wszystko wygodnie przewieźć. Suche karmy dla psów Genesis zostaną dostarczone pod same drzwi szybko, wygodnie i przez kuriera.

Wystarczy kilka kliknięć, żeby przekonać się, że sucha karma dla psa Genesis to zdrowa alternatywa dla wszelkiego rodzaju niskich jakościowo marketówek, które niestety wciąż zalewają rynek. Chociaż widać w ostatnich latach pewną poprawę, to w dyskontach nadal króluje przede wszystkim kilka marek i coś lepszego pojawia się w nich jedynie sporadycznie.

Brak zbóż to nie jedyna zaleta

Suche karmy dla psów Genesis cechują się czymś niezwykle ważnym. Próżno szukać tam na etykietach produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego, czyli odpadów, którymi często nieświadomie raczone są zwierzęta. W miękkich i pysznych kawałkach znajduje się tylko najwyższej jakości mięso mięśniowe, które posiada zdecydowanie więcej cennych wartości odżywczych. W charakterze wypełnienia występują tam ziemniaki oraz inne warzywa i owoce. Zawartość mięsa to aż 80%!

Delikatne krokieciki są dodatkowo nawilżane, dzięki czemu psy jedzą je znacznie chętniej niż inne pożywienie. Karma dla psa Genesis ma wilgotność rzędu 18%, co jest doskonałym wynikiem. Można ją kupić w kilku zróżnicowanych smakach, dostępna jest także opcja dla szczeniąt, w której kawałki są mniejsze, a tym samym łatwiejsze do pogryzienia oraz połknięcia. Nie można zapomnieć też o dodatku witamin i minerałów, które sprawiają, że piesek jest aktywniejszy i zdecydowanie bardziej skory do zabawy.