W rękach policji znalazł się 20-letni złodziej, który zagrażał rolnikom!

W rękach policji znalazł się 20-letni złodziej, który zagrażał rolnikom!

Policja z Kutna w wieku zaledwie 20 lat schwytali młodego mężczyznę, podejrzanego o kradzież dwóch samochodów osobowych. Dodatkowo, do listy jego przestępstw dołączyły również dwa ciągniki rolnicze oraz jedna przyczepka samochodowa. Odpowie on za kradzież i włamanie, a na chwilę obecną grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

28 listopada 2023 roku, kryminalni z Kutna mogli odetchnąć z ulgą. W wyniku ich nieustającej i skrupulatnej pracy, udało się zatrzymać młodego przestępcę odpowiedzialnego za szereg kradzieży na terenie powiatu kutnowskiego. Mężczyzna ten przywłaszczył sobie dwa samochody marki Fiat, które ukradł bezpośrednio z prywatnych działek. Dodatkowo, jego nielegalnym łupem padły dwa ciągniki rolnicze i jedna przyczepka samochodowa. Policjanci dzięki swojej determinacji i profesjonalizmowi odzyskali już dwa skradzione ciągniki rolnicze, które zostały odnalezione na terenie województwa świętokrzyskiego oraz przyczepkę samochodową.

20-latek, będący mieszkańcem powiatu kutnowskiego, usłyszał zarzuty. Do aktu oskarżenia wpisano dwa zarzuty kradzieży z włamaniem oraz trzy zarzuty kradzieży. Jeżeli zostanie uznany za winnego wszystkich tych czynów, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.